Trwa ładowanie...
Bilans miesiąca
Przeczytaj najnowszy bilans abcZdrowie Temat miesiąca: NIEDOBÓR MAGNEZU

Co to jest skafander starości? (WIDEO)

Zobacz film: "Skafander starość, czyli co czują ludzie starsi"

Skafander starości pozwala poczuć, jak wielkim problemem są dla ludzi starszych codzienne, proste czynności. Po założeniu kombinezonu możemy poczuć ograniczenia ruchowe, z którymi muszą się na co dzień zmagać osoby w podeszłym wieku. Brak swobody ruchowej w stawach, niemożność płynnego wstawania i siadania na krześle, a o podniesieniu filiżanki z kawą w ogóle można zapomnieć.

Halina Kulik - Kierownik Zakładu Pielęgniarstwa Uniwersytetu Śląskiego opowiada, po co powstał skafander starości, i co nam daje.

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza