Trwa ładowanie...

Co Polacy wiedzą o raku? (WIDEO)

Zobacz film: "Polacy o raku [Waszym Zdaniem]"

Raporty WHO jasno pokazują, że rak będzie największym zabójcą XXI wieku. Czy Polacy mają świadomość problemu i tego, jakim zagrożeniem jest nowotwór? Statystyki pokazują, że wielu z nas nie wie nic o profilaktyce raka. Choć często ich bliscy zmarli na raka, oni sami się nie badają, bo uważają, że jakoś umrzeć trzeba. W materiale posłuchaj, co o raku mówią Polacy zapytani w naszej sondzie. Najczęściej odpowiadają, że nie mają czasu, prawdopodobnie są zdrowi, albo jeszcze za młodzi, aby się badać. Obejrzyj wideo.

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza