Trwa ładowanie...
Przeczytaj raport abcZdrowie
Temat miesiąca: Alkohol

Co myśli o tobie rodzina? (WIDEO)

Zobacz film: "Co myśli o tobie rodzina?"

Relacje w rodzinie są bardzo ważne. Często jednak przez naszą pracę mamy wrażenie, że zawiedliśmy naszych bliskich. Czy jest to spowodowane niewystarczającymi rozmowami w rodzinie? Mamy skłonność myśleć o sobie dużo gorzej niż jest w rzeczywistości i tak samo wydaje nam się, że myślą o nas inni. Aż 2/3 Polaków uważa, że różne pokolenia mają odmienne spojrzenia na życie. Ten wzruszający materiał otworzy oczy na ten problem każdemu z nas. Poznajcie historie 25-letniej Doroty i jej rodziny. Czy ty też masz poczucie, że nie spełniasz wymagań najbliższych?

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza