Trwa ładowanie...

Co jest przyczyną powstania nowotworu? (WIDEO)

Zobacz film: "Co jest przyczyną powstania nowotworu?"

-Powiedziała pani na samym początku, że te dziewięć kobiet zmieniło pani życie. W jaki sposób?

-Przede wszystkim zdałam sobie sprawę z tego, że ja nie jestem nieśmiertelna, zdałam sobie sprawę, że ten rak czyha i on może się zdarzyć w każdej chwili. Poszłam na badania, zaczęłam odżywiać się o wiele lepiej. Przede wszystkim zaczęłam ćwiczyć i się wyciszać.

Trzeba się zatrzymać, dlatego że zauważyłam, że te kobiety, które się nie zatrzymują i mają niesamowitą ilość stresu, prowokują psychosomatycznie właśnie choroby. I te choroby są w nas i one się wywołują same, dlatego że każda z nas ma komórki, które mogą się przetworzyć w każdej chwili.

To są komórki mutacyjne, to są komórki, które w pewnym momencie robią się, i to jest najstraszniejsze i najgroźniejsze, robią się nieśmiertelne. Bo one się rozmnażają bez końca.

Skorzystaj z usług medycznych bez kolejek. Umów wizytę u specjalisty z e-receptą i e-zwolnieniem lub badanie na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza