Trwa ładowanie...

Problemy skórne po wypadku komunikacyjnym. Co dolega Marcinowi z Warszawy? (WIDEO)

Zobacz film: "Co dolega Marcinowi z Warszawy?"

Nasz bohater, 34-letni Marcin z Warszawy jeszcze niedawno wspinał się po szczeplach kariery. Miał wypadek komunikacyjny, gdy wracał wieczorem do domu. Diametralnie zmieniło to jego życie. Teraz codzienność mężczyzny to proteza. Dokuczają mu też blizny, których nie może sie pozbyć. Czym są one spowodowane? Czy to nerwiak, bliznowiec - rodzaj łagodnego nowotworu skóry, twardzina, a może włókniak twardy? Diagnozę postawią eksperci.

Gwiazdy, które też walczą z problemami skórnymi
Gwiazdy, które też walczą z problemami skórnymi [8 zdjęć]

Gwiazdy wydają się mieć idealną, gładką skórę, jednak jest wiele osób w show biznesie, które walczą z...

zobacz galerię

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza