Trwa ładowanie...
Przeczytaj raport abcZdrowie
Temat miesiąca: Alkohol

Cierpi na rzadką, genetyczną chorobę. Niesamowite, jak radzi sobie na co dzień (WIDEO)

Zobacz film: "Cierpi na rzadką, genetyczną chorobę. Niesamowite, jak radzi sobie na co dzień"

Wrodzona łamliwość kości to choroba uwarunkowana genetycznie, która jest niestety nieuleczalna. Polega na zaburzeniach w prawidłowej budowie kolagenu. Do złamań dochodzi często samoistnie, np. podczas snu. Jak sobie radzić z tą chorobą? Dwie bohaterki materiału - Destiny i Tiffany - pokażą, jak wygląda ich zwyczajny dzień i na co muszą szczególnie uważać. Wybrały się one również do Chicago na spotkanie ze specjalistą. To, co usłyszały, napełniło je wielkim optymizmem. Zachęcam do zapoznania się z historią dziewczyn przedstawioną w materiale.

Skorzystaj z usług medycznych bez kolejek. Umów wizytę u specjalisty z e-receptą i e-zwolnieniem lub badanie na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza