Trwa ładowanie...

Chirurgia dziecięca

"Chirurgia dziecięca" to nowoczesy i praktyczny podręcznik, odpowiedź na dynamiczny postęp dyscyplin chirurgicznych związany z wprowadzeniem do rutynowej praktyki klinicznej technik małoinwazyjnych,  osiągnięć medycyny prenatalnej, rozwojem transplantologii czy też wdrażaniem nowatorskich metod w chirurgii rekonstrukcyjnej opartych  na osiągnięciach nauk podstawowych.

Przygotowany przez zespół uznanych polskich autorytetów w dziedzinie chirurgii dziecięcej.

Książka przygotowana z myślą o chirurgach dziecięcych oraz  ogólnych ale będzie również interesująca dla  pediatrów i lekarzy rodzinnych.

Chirurgia dziecięca, wyd. PZWL
Chirurgia dziecięca, wyd. PZWL

"Chirurgia dziecięca" pod redakcją naukową Macieja Bałgalskiego i Piotra Kalicińskiego, wydana przez wydawnictwo PZWL.

Skorzystaj z usług medycznych bez kolejek. Umów wizytę u specjalisty z e-receptą i e-zwolnieniem lub badanie na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza