Trwa ładowanie...

Chcesz znać swój mentalny wiek? Rozwiąż prosty psychotest

Coraz częściej słyszy się, że wiek to tylko liczba. Znamy mnóstwo osób, które mimo młodego wieku zachowują się jak staruszkowie i takich, którzy mimo dojrzałego wieku zachowują dziecięcą radość i czują się młodo. Chcesz wiedzieć, jaki jest twój mentalny wiek?

1. Dowiedz się jaki jest twój mentalny wiek

Rozwiązywanie psychotestów w internecie jest ciekawym sposobem na odkrycie interesujących rzeczy na temat swojego charakteru, mocnych i słabych stron, obaw i oczekiwań. Taka zabawa nie zastąpi oczywiście profesjonalnej rozmowy z psychologiem, ale może być wstępem do zastanowienia się, jak postrzegamy siebie i co możemy zmienić.

Tym razem mamy dla was prosty psychotest, który pomoże odpowiedzieć na pytanie, jaki jest wasz wiek mentalny. Wystarczy popatrzeć na poniższy obrazek i powiedzieć, ile psów się na nim widzi. Nie przyglądaj się zbyt długo, liczy się pierwsze spostrzeżenie.

Zobacz film: "Aktor odciął sobie rękę i udawał weterana"

Co widzisz na obrazku?
Co widzisz na obrazku? (Facebook)

2. Cztery psy na obrazku

Jeśli na obrazku zauważyłeś 4 psy, to znaczy, że twój wiek mentalny szacowany jest na 20-25 lat. Co jeszcze? Osoby, które widzą 4 psy są z reguły kreatywne i twórcze. Uwielbiają słuchać muzyki, czytać, interesują się sztuką. Są zwolennikami prostych form i rozwiązań. Starają się też unikać miejsc hałaśliwych, bo to źle na nie wpływa.

3. Pięć psów na obrazku

Osoby, które zauważyły pięć psów na obrazku mentalnie mają 25-30 lat. Zazwyczaj są to ludzie prostolinijni, którzy cenią sobie wygodę i nie lubią skomplikowanego życia. Proste rozwiązania są dla nich najlepsze. Stosują taką zasadę w każdym aspekcie życia, poczynając od wyboru ubrań i dodatków, na decyzjach uczuciowych kończąc.

4. Sześć psów na obrazku

Sześć psów na obrazku oznacza, że twój wiek mentalny to 30-40 lat. Zwykle tacy ludzie charakteryzują się nieco staroświeckim podejściem do życia. Można na nich polegać, często są pytani o radę. Wszystko dlatego, że wręcz emanują dojrzałością i zdobytym doświadczeniem. Takie osoby zwykle mają spokojną, ale bardzo silną naturę.

5. Siedem psów na obrazku

Osoby, które zobaczyły 7 psów na obrazku mentalnie mają od 10 do 20 lat. Podobnie jak dzieci, takie osoby są z reguły naiwne i ufne, ale też troskliwe i przyjazne. Nie zgadzają się na taki stan rzeczy, który im nie odpowiada, lubią zadawać pytania i zmieniać panujące wokół zasady. Takie osoby są zwykle dobrymi przyjaciółmi.

Ile psów zobaczyłeś na obrazku?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Dowiedz się więcej:

Skorzystaj z usług medycznych bez kolejek. Umów wizytę u specjalisty z e-receptą i e-zwolnieniem lub badanie na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza