Trwa ładowanie...

Budzik z wibratorem. Pobudka stanie się przyjemnością

Produkt, który ma sprawić, że pobudka stanie się czystą przyjemnością, nosi nazwę Little Rooster. Urządzenie to spełnia funkcję budzika i wibratora jednocześnie. Powstało z myślą o kobietach. Motto firmy brzmi: “Obudź się powoli. Zmysłowo. Przyjemnie”.

Little Rooster należy ustawić na wybraną godzinę, a następnie umieścić w bieliźnie. O poranku zamiast dźwięku budzika obudzą nas wibracje, które z czasem będą zwiększać swoją częstotliwość. Można też wybrać opcję odtwarzania piosenki.

Little Rooster to budzik z wibratorem
Little Rooster to budzik z wibratorem (Facebook)

Zobacz film: "Czy wiesz, od jak dawna towarzyszy ludzkości wibrator? - Gadżetomania.pl"

W zależności od indywidualnych preferencji można ustawić wyższy lub niższy stopień wibracji. Do wyboru jest aż 27 możliwości. Ponadto gadżet ten posiada opcję drzemki.

Zobacz także:

Urządzenie jest niewielkie, nie powinno powodować dyskomfortu w trakcie snu. Kosztuje ok. 330 zł (69 funtów). Można je nabyć za pośrednictwem strony internetowej produktu.

Skorzystaj z usług medycznych bez kolejek. Umów wizytę u specjalisty z e-receptą i e-zwolnieniem lub badanie na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Little Rooster to budzik z wibratorem
Little Rooster to budzik z wibratorem (Facebook)
Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza