Trwa ładowanie...
Bilans miesiąca
Przeczytaj najnowszy bilans abcZdrowie Temat miesiąca: NIEDOBÓR MAGNEZU

Błędy żywieniowe z okresu niemowlęcego nie do odwrócenia! (WIDEO)

Zobacz film: "Błędy żywieniowe z okresu niemowlęcego nie do odwrócenia!"

Według ekspertów na nasze nawyki żywieniowe dziecka największy wpływ ma 1000 pierwszych dni jego życia. To jak będziemy żywić nasze dziecko w tym okresie, ma większe znaczenie niż jakiekolwiek predyspozycje genetyczne. Zmiana złych nawyków żywieniowych, które nabyło dziecko w tym okresie oraz przeprogramowanie metabolizmu jest praktycznie niemożliwe. Jeżeli rodzice dbają o odpowiednio skomponowaną dietę dziecka od pierwszych miesięcy życia, mogą oni zapobiec rozwojowi u dziecka wielu chorób cywilizacyjnych, takich jak otyłość, cukrzyca, czy nadciśnienie. Należy również pamiętać o prawidłowym kształtowaniu preferencji smakowych naszego dziecka. Obejrzyj materiał.

Skorzystaj z usług medycznych bez kolejek. Umów wizytę u specjalisty z e-receptą i e-zwolnieniem lub badanie na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza