Trwa ładowanie...

Blanka Lipińska miała stan przedzawałowy. Przeciążyła swój organizm

Moja książka próbowała mnie zabić – mówi Blanka Lipińska – pisarka, prowokatorka, seksualna guru tysięcy Polek i Polaków w rozmowie z So Magazynem. Gwiazda przyznała się, że z powodu stresu, przemęczenia i niedożywienia wylądowała na SOR-ze.

1. Blanka Lipińska miała stan przedzawałowy

- Przeżyłam hejt, ale taki prawdziwy, który truje i niszczy. Z tego powodu 15 września zeszłego roku dostałam stanu przedzawałowego. (…) Za szybko odniosłam sukces. Zapomniałam, że muszę odpoczywać, spać, jeść – przyznaje Blanka Lipińska, która według raportu tygodnika "Wprost" jest obecnie jedną z najlepiej zarabiających polskich pisarek. - W nocy pracowałam jako manager klubu. Rano wstawałam, by udzielać wywiadów przez telefon, bo mieszkałam w Trójmieście. Zarżnęłam sama siebie – wspomina.

Zobacz też: Sygnał ostrzegający przed zawałem

2. "Ta książka próbowała mnie zabić"

W wywiadzie na łamach So Magazynu – lifesfyle'owego serwisu premium Wirtualnej Polski opowiada sytuację, gdy trafiła na gdański SOR.

- Pan doktor przeczytał moją kartę przyjęcia i mówi: „O, pani Blanka Lipińska! A pani to przypadkiem książki ostatnio nie wydała?”, a ja mówię do chłopa: „Ta książka właśnie próbuje mnie zabić” - podsumowuje, dodając, że do dziś bierze leki.

Zobacz też: Organizm ostrzega przed zawałem nawet miesiąc wcześniej

3. Blanka Lipińska i hejt, który niszczy zdrowie

Blanka Lipińska zdobyła sławę dzięki erotycznej trylogii – "365 dni", "Ten dzień" oraz "Kolejne 365 dni". Jej książki sprzedają się jak świeże bułeczki, a ona sama w licznych wywiadach przyznaje, że poprzez swoje powieści dokonała prawdziwej rewolucji seksualnej wśród Polaków. W połowie lutego 2020 roku do kin wejdzie ekranizacji pierwszej książki "365 dni". Jak twierdzi w wywiadzie opublikowanym na łamach So Magazynu, Polska nie jest gotowa na ten film, a ona sama spodziewa się kolejnej fali hejtu.

Zatrzymaj atak serca w 60 sekund - wideo!

Nie czekaj na wizytę u lekarza. Skorzystaj z konsultacji u specjalistów z całej Polski już dziś na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza