Trwa ładowanie...

Błąd chorych na raka zmniejsza skuteczność terapii (WIDEO)

Zobacz film: "Błąd chorych na raka zmniejsza skuteczność terapii"

Leczenie nowotworów to długi i często bardzo trudny proces. Bardzo wiele zależy od wiedzy i postawy pacjenta, dlatego tak ważna jest jego edukacja. Pacjent, który rozumie, jak przebiega jego leczenie, chętniej współpracuje z lekarzem. Taka postawa sprawia, że leczenie jest bardziej skuteczne. Ponadto dzięki wiedzy pacjent unika wielu błędów np. żywieniowych oraz ułatwia sobie odzyskanie kontroli nad swoim życiem. Niestety w Polsce nadal brakuje rzetelnych źródeł informacji, z których pacjent mógłby czerpać wiedze. Najczęściej poszukuje informacji w internecie. Obejrzyj wideo.

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza