Trwa ładowanie...
Przeczytaj raport abcZdrowie
Temat miesiąca: Alkohol

Biopsja szpiku kostnego u dzieci bez znieczulenia (WIDEO)

Zobacz film: "Biopsja szpiku kostnego u dzieci bez znieczulenia"

Biopsja szpiku kostnego jest bolesna i bardzo stresująca, dlatego też wykonuje się ją dzieciom w znieczuleniu ogólnym. Okazuje się, że nie jest to jednak standardem. Rodzice poinformowali w mediach społecznościowych, że w niektórych szpitalach dzieci są w pełni świadome tego, co się dzieje wokół nich. Słyszą każde wypowiedziane słowo i odczuwają ogromny ból. To wszystko potęguje ich stres. Dzieci po takim zabiegu psychicznie dochodzą do siebie bardzo długo. Zobacz, co na ten temat mówi rzecznik praw pacjenta i minister zdrowia.

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza