Trwa ładowanie...

Biegasz, pomagaj i zyskaj! Czym jest Blood Brothers Run?

Już za niecałe 3 tygodnie wystartuje BLOOD BROTHERS RUN - bieg wyjątkowy, inny niż wszystkie. Zawodnicy staną na starcie w czerwonych koszulkach z grupą krwi, by wspólnie promować ideę honorowego krwiodawstwa.

Biegniemy jako wielka rodzina Krewniaków – ludzi, dla których zdrowie i życie ludzkie jest najwyższą wartością – mówią organizatorzy biegu.

Na starcie stanie ok. 1000 zawodników po to, by promować ideę oddawania krwi i zdrowy styl życia. Ponadto 6 kwietnia zostanie okrzyknięty Międzynarodowym Dniem Krewniaków – wszystko po to by podziękować dawcom krwi za ich bezcenny dar życia.

Dlaczego właśnie bieg? Żeby uświadomić wszystkim uczestnikom, że aktywność fizyczna jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu, a samo bieganie dotlenia naszą krew, a tym samym cały organizm.

BLOOD BROTHERS RUN – dla zdrowia, dla życia

W programie wydarzenia organizatorzy przygotowali biegi na 3 dystansach:

  • 10 km – bieg dla amatorów i biegaczy zaawansowanych;
  • 5 km – bieg dla amatorów i biegaczy średnio zaawansowanych;
  • 2,5 km – marszobieg – początkujący, rodzice z dziećmi, seniorzy, nornic walking.

Ponadto miasteczko biegacza, w którym będzie można skorzystać ze stref relaksu, masażu, zabaw dla dzieci. Dodatkowo na gości będą czekały strefy sponsorów i partnerów z atrakcjami.

Udział w biegu potwierdziły także znane osoby ze świata filmu i muzyki, m.in. Michał Milowicz, Małgorzata Kosik, Karolina Nowakowska, Ola Linda, Marcin Najman i wielu, wielu innych.

Blood Brothers Run to wyjątkowy bieg. Dlatego organizatorzy przygotowali specjalną ofertę – kupując pakiet startowy, kolejny na dowolny bieg Biegaj’MY z DEM’a otrzymasz gratis.

Jak to zrobić?

  1. Wejdź na bloodbrothersrun.pl
  2. Wybierz sekcję "zapisy"
  3. Wypełnij formularz zgłoszeniowy
  4. W polu "zniżka" zaznacz "Bieg gratis"
  5. W polu wyboru biegów, zaznacz wydarzenie, na które chcesz otrzymać darmowy pakiet
  6. Dokończ wypełnianie formularza i opłać start w biegu

Promocja trwa do 28.03 i nie łączy się z innymi.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w imprezie, by razem pokazać, jak ważne jest jednoczenie się w tej słusznej sprawie. Podzielmy się tym, co mamy najcenniejszego.

Pobiegniesz?

Odpowiedź masz we krwi!

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.