Trwa ładowanie...

Bieg po nowe życie – edukacja w zakresie transplantologii (WIDEO)

Już po raz 11. odbędzie się charytatywny "Bieg po nowe życie". Jego ideą jest szerzenie świadomości wśród Polaków w zakresie oddawania narządów do przeszczepów. Statystyki dotyczące naszego narodu są złe.

Zobacz film: "Bieg po nowe życie – edukacja w zakresie transplantologii"

Akcję wspierają znane osoby, m.in. aktorka Anna Karczmarczyk i były pięściarz Przemysław Saleta, który sam oddał nerkę dla swojej córki. Dlaczego warto edukować bliskich w zakresie transplantologii organów? O tym powiedział także Tomasz Zieliński – maratończyk, który przeszedł przeszczep wątroby.

Sprawdź też:

Czy prywatna opieka medyczna zawsze jest lepsza?

Osoby w studiu zdradziły również, jak powinna wyglądać aktywność fizyczna po przeszczepie narządu.

Nie czekaj na wizytę u lekarza. Skorzystaj z konsultacji u specjalistów z całej Polski już dziś na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza