Trwa ładowanie...
Bilans miesiąca
Przeczytaj najnowszy bilans abcZdrowie Temat miesiąca: NIEDOBÓR MAGNEZU

Apteki dla aptekarzy, leki tylko dla bogatych? Kontrowersyjny pomysł PiS (WIDEO)

Zobacz film: "Apteki dla aptekarzy, leki tylko dla bogatych? Kontrowersyjny pomysł PiS"

PIS wprowadza wiele kontrowersyjnych zmian w prawie. Ostatnie proponowane przez nich przepisy mogą sprawić, że aptek będzie mniej, a ceny leków wyższe. Mniejsza będzie również dostępność leków. Według najnowszych przepisów jedna apteka będzie przypadała na określoną ilość mieszkańców, a nowej nie będzie można otworzyć w określonej odległości od funkcjonującej apteki. Ponadto apteki mogą otwierać jedynie farmaceuci z prawem do wykonywania zawodu, spółki jawne i partnerskie, zajmujące się jedynie prowadzeniem aptek.

Nie czekaj na wizytę u lekarza. Skorzystaj z konsultacji u specjalistów z całej Polski już dziś na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza