Trwa ładowanie...

Apel o pomoc dla Agaty chorej na białaczkę! Potrzebna krew! Prosimy o udostępnianie!

Agata Kraśniewska jest pielęgniarką w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Warszawie. Na co dzień opiekuje się tam chorymi dziećmi. Niestety teraz sama potrzebuje pomocy. Możesz oddać krew i udostępnić tę informację, aby dotarła do jak największej liczby osób.

Zobacz film: "Akcja "Moja krew - Twoja krew" już po raz czwarty"

Wiele razy akcje informacyjne o potrzebie udzielenia pomocy, uratowały komuś życie. Teraz znowu potrzebna jest pomoc. Agata choruje na ostrą białaczkę limfoblastyczną. Pilnie potrzebuje krwi. Można oddać dowolną grupę krwi, będzie ona wymieniona na właściwą.

Zobacz także:

Krew można oddać bezpośrednio w placówce przy SPCSK na ul. Banacha w Warszawie (Katedra i Klinika Hematologii, Onkologii i Chorób Wewnętrznych) lub w dowolnym punkcie krwiodawstwa w kraju. Na miejscu trzeba przekazać, że krew jest przeznaczona dla Agaty Kraśniewskiej.

Agata Kraśniewska
Agata Kraśniewska (facebook.com)

Bliscy Agaty bardzo dziękują za każdą pomoc.

Nie czekaj na wizytę u lekarza. Skorzystaj z konsultacji u specjalistów z całej Polski już dziś na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza