Trwa ładowanie...

Activia NOWOROCZNIE wspiera ciało i duszę

Tym, którzy wytrwale pracują nad realizacją noworocznych postanowień i chcą utrzymać motywację do działania, z pewnością przyda się dodatkowe wsparcie. Oprócz wyznaczenia sobie konkretnych, mierzalnych i skrupulatnie spisanych na papierze celów, warto zacząć pielęgnować w sobie chęć odkrywania drobnych, przyjemnych inspiracji każdego dnia.

Dotrzymywanie złożonych wobec siebie noworocznych obietnic wiąże się z wypracowaniem umiejętności przekształcania trudnych lub żmudnych zadań w poprawiające samopoczucie nawyki. Utrata wagi i wysportowana sylwetka bardzo często będzie powiązana z zadbaniem o odpowiednio zbilansowaną dietę oraz regularnie podejmowaną aktywność fizyczną. Rezygnacja lub ograniczenie np. spożywania takich pokarmów, które może uwielbialiśmy, ale wiemy, że nie służą naszemu zdrowiu i złożonym obietnicom, wymaga wysiłku i systematycznej pracy chociażby nad wzmacnianiem silnej woli. Jak zatem sprawić, aby realizacja planów w 2019 stała się przyjemniejsza?

1. Od inspiracji do motywacji

Activia wierzy, że wspólnie łatwiej jest realizować założone cele i plany, dlatego z początkiem roku wystartowała kampania „Podziel się swoim postanowieniem #2019activia”. Marka inspiruje kobiety, aby realizując noworoczne postanowienia w pierwszej kolejności uwzględniały aspekt zadbania o własne ciało, umysł i zdrowie w najprzyjemniejszy dla siebie sposób. Już teraz w sklepach w całej Polsce dostępne są nowe opakowania Activii z inspiracyjnymi hasłami o postanowieniach. W ramach promocji przygotowano także aktywację konsumencką w sklepach Biedronka, w której do odebrania są koszulki z kolorowym nadrukiem postanowień na rok 2019.

2. ACTIVIA DLA CIAŁA

Chcesz poprawić wygląd swojej sylwetki w ciągu najbliższych miesięcy? Może zamiast wyczerpujących treningów trzy razy w tygodniu warto zacząć od kursu tańca z przystojnym partnerem u boku? Activia inspiruje i wspiera kobiety, aby zrobić więcej dla siebie w 2019. W sklepach znajdziesz produkty marki z sentencją: Cha-cha, salsa, może tango? #moj2019.

3. ACTIVIA DLA DUSZY

Activia wspiera to co nam w duszy gra na rok 2019! Pamiętaj jednak, że gdy będziesz wyspana, łatwiej i sprawniej będziesz w stanie zrealizować swoje cele! Sen jest największym sprzymierzeńcem zdrowia i dobrego samopoczucia, jego ograniczenie może powodować spadek energii a nawet nieść za sobą poważne zagrożenia. Na opakowaniach jogurtów marki znajdziesz sentencję: Zen, sen & superwomen #moj2019.

4. ACTIVIA DLA WŁAŚCIWEGO ODŻYWIANIA

Chcesz zadbać o zbilansowaną dietę w 2019, ale nie możesz znaleźć odpowiedniej propozycji pomiędzy głównymi posiłkami? Jogurty Activia zawierają wspomagający prawidłowe funkcjonowanie enzymów trawiennych oraz żywe kultury bakterii jogurtowych, które poprawiają trawienie zawartej w produkcie laktozy. Jest to szczególnie ważna kwestia dla osób mających trudności z trawieniem tego składnika. Pamiętaj, że ważna jest zróżnicowana i zbilansowana dieta oraz zdrowy tryb życia. W sklepach znajdziesz produkty Activii z sentencją na opakowaniu: Otwieram sezon na zdrowie #moj2019.

Activia - Odbierz koszulkę z postanowieniem na 2019!
Activia - Odbierz koszulkę z postanowieniem na 2019!

Nie czekaj na wizytę u lekarza. Skorzystaj z konsultacji u specjalistów z całej Polski już dziś na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza