Trwa ładowanie...

7. PZU Bieg po Nowe Życie po roku wraca do Łazienek Królewskich

Przed Marszem Gwiazd będziemy pobijać rekord Guinnessa w ilości osób uczestniczących jednocześnie w zawodach nordic walking.

Największa społeczna inicjatywa promująca polską transplantację wraca do Warszawy. Po szóstym spotkaniu w Wiśle nadchodzi czas na Łazienki Królewskie. 5 września w 7.PZU Biegu po Nowe Życie na trasie marszu nordic walking, spotkają się gwiazdy kina, teatru, estrady, dziennikarze i sportowcy, a przede wszystkim osoby po transplantacji z Polskiego Stowarzyszenia Sportu po Transplantacji, by promować nie tylko zdrowy styl życia, ale przede wszystkim pokazać, jak wielka jest grupa ludzi „dobrej woli” wspierających polską transplantację.

Łazienki Królewskie to dla nas miejsce wyjątkowe, rok temu zgromadziliśmy tutaj największą liczbę sztafet, zawładnęliśmy Łazienkami na kilka godzin i nie inaczej będzie na początku września – mówi Arkadiusz Pilarz – dyrektor 7.PZU Biegu po Nowe Życie.

W marszu nordic walking, który rozpocznie się 5 września o 12:30 zobaczymy miedzy innymi ambasadora inicjatywy Przemysława Saletę, Izabelę Trojanowską, Klaudię Carlos, Dariusza Szpakowskiego, Jolantę Fraszyńską, Piotra Kupichę, Katarzynę Pakosińską, Michała Olszańskiego, Szymona Wydrę, Mariusza Kałamagę, Bartosza Obuchowicza, Łowców.B, Rafała Maślaka i wielu, wielu innych. W sztafetach 7. PZU Bieg po Nowe Życie gwiazdy będą towarzyszyć sportowcom z Polskiego Stowarzyszenia Sportu po Transplantacji. Wystartują także przedstawiciele mediów i partnerów projektu.

Spotkaliśmy z głosami, że nasz projekt trzeba jeszcze bardziej otworzyć, tak by przeciętny Kowalski mógł wziąć w nim udział nie tylko jako kibic. Dlatego przygotowaliśmy niespodziankę dla warszawiaków i nie tylko – informuje Arkadiusz Pilarz. Przed marszem gwiazd podejmiemy próbę pobicia rekordu Guinnessa w ilości osób uczestniczących jednocześnie w zawodach nordic walking. To propozycja dla wszystkich tych, którzy czują się na siłach, by przejść z kijami w spacerowym tempie nieco ponad 3 kilometry – wyjaśnia.

Dla 2000 osób, które jako pierwsze zapiszą się do udziału w wydarzeniu Bieg po Nowe Życie organizator przygotował 2000 kompletów kijów – darmowych, które po marszu staną się własnością uczestników. Po zakończeniu marszu wśród wszystkich, którzy dotrą do mety zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody.

Formularz zgłoszeniowy do próby pobicia rekordu Guinnessa znajduje się na stronie biegponowezycie.pl. Przemysław Saleta – współtwórca i ambasador wydarzenia: Rozszerzamy nasz projekt o bicie rekordu Guinnessa, dajemy wszystkim fajną propozycję spędzenia wolnego czasu, a przy okazji poznania naszej inicjatywy. Dla nas to kolejny krok do „odczarowania” tematu transplantacji.

Szczegóły programu 7. PZU Bieg po Nowe Życie znajdziecie na stronie internetowej.

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza