Trwa ładowanie...
Bilans miesiąca
Przeczytaj najnowszy bilans abcZdrowie Temat miesiąca: NIEDOBÓR MAGNEZU

6 znaków, które świadczą o tym, że jesteś świetnym kochankiem (WIDEO)

Zobacz film: "6 znaków, które świadczą o tym, że jesteś świetnym kochankiem"

Każdy chciałby, aby miłosne igraszki kończyły się udanym orgazmem. Niestety, nie zawsze jest to możliwe. Stres, głowa zaprzątnięta innymi myślami czy... partner, którego możliwości i zdolności seksualne są wątpliwe. Skąd jednak mieć pewność, że jesteś partnerem, z którym zbliżenia są prawdziwą przyjemnością dla twojej drugiej połówki?

Warto zwrócić uwagę między innymi na to, czy twój partner chce to zrobić jeszcze raz. Przecież nikt nie chce powtarzać jeszcze raz nieprzyjemnych chwil ze swojego życia. Jeśli więc twój partner zaraz po seksie daje ci znak, że ma ochotę na więcej, to możesz być pewna, że było mu dobrze.

Bardzo istotne jest również, by w łóżku mężczyzna był pewny siebie. Nie ma nic gorszego niż partner, który w trakcie stosunku non stop upewnia się, że drugiej stronie jest dobrze. Zamiast pytać - obserwuj. Jeśli widzisz, że twoje starania nie dają jej przyjemności, zaproponuj zmianę pozycji.

Twój partner jest dla ciebie milszy w ciągu dnia? To również może być zasługa udanego seksu, który sprawia, że jesteś bliżej ze swoim partnerem nie tylko fizycznie, ale też psychicznie. Rozkosz fizyczna pozostaje w pamięci na długo, dlatego nic dziwnego, że gdy popatrzysz na partnera, dzięki któremu jej doznałaś, spojrzysz na niego przychylniej i będziesz mieć ochotę być dla niego milsza.

Tak, jak w życiu, tak również w sferze seksualnej bardzo istotna jest umiejętność słuchania. Kluczem do osiągnięcia wyższego stopnia w łóżku jest słuchanie partnera. Jeżeli więc usłyszysz "szybciej" albo "mocniej" po prostu to zrób, a w ciągu kilku sekund na twarzy swojej wybranki zobaczysz grymas rozkoszy.

Jeśli twój partner nie może oderwać od ciebie rąk to również może być oznaka, że wasze życie seksualne jest bardzo udane. Większość ludzi odczuwa potrzebę dotykania i przytulania się po udanym seksie. To oznaka tego, że jak najdłużej chcą zatrzymać dla siebie te intymne chwile z drugą osobą, z która doznawali uniesień.

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Skorzystaj z usług medycznych bez kolejek. Umów wizytę u specjalisty z e-receptą i e-zwolnieniem lub badanie na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza