Trwa ładowanie...

5 mitów na temat seksu. Co jest prawdą, a co fałszem? (WIDEO)

Zobacz film: "5 mitów na temat seksu. Co jest prawdą, a co fałszem?"

Istnieje bardzo wiele mitów na temat seksu. Oto kilka przykładów obiegowych opinii, które nie mają wiele wspólnego z prawdą.

Pięć mitów na temat seksu. Co jest prawdą, a co fałszem? Istnieje wiele teorii na temat seksu. Wiele z nich ma mało wspólnego z prawdą. Co zatem prawdą, a co fałszem?

Czy ostrygi to afrodyzjak? Nie ma żadnych badań naukowych, mówiących o tym, że ostrygi powodują podniecenie. Zawierają jednak cynk, który stymuluje produkcję spermy.

Czy długie palce oznaczają długiego penisa? Nie ma żadnych badań, które potwierdzałyby zależność między długością penisa a proporcjami ciała. Czy seks na stojąco uchroni od ciąży?

To fałsz. Pozycje seksualne nie mają żadnego wpływu na szanse zajścia w ciążę. Czy na smak spermy ma wpływ ananas? Tak, ponieważ dieta ma wpływ na skład płynów ustrojowych.

Produktami, które pogarszają smak spermy są między innymi czosnek, ostre przyprawy, alkohol, mięso i papierosy. Każda osoba oglądająca dużo porno jest od niego uzależniona? To fałsz. O uzależnieniu można mówić wówczas, gdy osoba nie kontroluje tych pokus.

Zobacz także: Poszedł do fryzjera żeby obciąć włosy. Trzy dni później stracił czucie w ciele

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza